Народний депутат Іван Крулько, який у листопаді цього року обійняв посаду президента Федерації біатлону України, поділився враженнями від старту національного чемпіонату, що цими днями проходить у місті Яворів Львівської області.

«Вітаю усіх із початком Чемпіонату України з біатлону. Попри війну наші біатлоністи змагаються за національну першість.

Знаково, що вулиця, де знаходиться Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного Комітету Спорту Інвалідів України називається вулицею Рівних прав та можливостей.

І тут варто сказати окреме дякую Валерію Сушкевичу, Президенту Національного комітету спорту інвалідів України за те, що ми маємо можливість провести чемпіонат тут.

Ті зусилля, котрі докладає Валерій Михайлович задля того аби Західний реабілітаційно-спортивний центр працював і міг забезпечувати тих, хто тут живе, просто титанічні.

Війна позбавила багатьох спортсменів домівки, баз для тренування, здоров‘я, але вони знайшли прихисток тут.

Потужна реабілітаційна команда вже багато років допомагає у відновленні здоров’я наших бійців.

У центрі розроблені унікальні методики, які адаптують до повсякденного життя, тих, хто втратив зір, кінцівки, порушення опорно-рухового апарату.

І саме тому, цей чемпіонат не лише про медалі. Передусім, це про незламність та Перемогу, якої чекають усі українці. А вболівальники чекають перемог від спортсменів.

Тож я бажаю усім нашим біатлоністам перемогти, перш за все, себе та покращити свої результати.

Зі святом біатлону», — сказав Крулько.