Біатлоніст збірної України Тарас Лесюк оцінив свій виступ у спринті на національному чемпіонаті країни, а також розкрив подробиці внутрішньої першості.

«Не все вийшло. Більш задоволений швидкістю, добре почувався на трасі. На стрільбищі не вистачило концентрації лежачи й пристрілка була важкою.

Не могли зібрати групу оптимальну, і де був промах лежачи — не можу сказати. Стоячи, прийшовши на рубіж, було таке важке дихання, тремор. Траса досить робоча, немає, де відпочити, треба кожен метр відпрацьовувати.

Втома була фізична на «стійці». Три постріли були влучні, намагався швидко відпрацювати, але далі розпочався порив, а я не став чекати, стріляв у звичному режимі й зробив два промахи. Сумно, бо треба було її краще відпрацювати.

Стимул змагатися на чемпіонаті України? Напевно, щоб популяризувати біатлон у країні. Щоб молоді спортсмени не думали, що збірна і не треба приїжджати на чемпіонат України.

Навпаки для них це такий стимул, щоб тренуватися і змагатися на рівних зі збірною. Подивитися, як потрібно працювати, щоб удосконалюватися і як багато треба працювати.

Що дає місце у топ-3, топ-5? Як мінімум можемо зберегти собі зарплату на рік. З першого по третє місце — зарплата на наступний рік.

Мабуть, більше позмагатися, вдома теж приємно. Більшість з нас багато стартів мали на чемпіонаті України. Втома є фізична, але один-два старти для такого рівня — це нормально», — розповів Лесюк.

У спринтерській гонці 22 грудня Тарас Лесюк зайняв шосте місце.