Легендарний футболіст «Інтер Маямі» та збірної Аргентини Ліонель Мессі, який завоював восьмий у кар’єрі «Золотий м’яч», зрадив свою дружину та матір трьох своїх дітей Антонеллу Рокуццо після 15 років шлюбу, стверджує бразильський портал Directo do Miolo.

Розлучницею видання називає журналістку Софію Мартінес, яка висвітлює матчі збірної Аргентини. Олії у вогонь підливає і той факт, що в Instagram дівчини є спільні фото з Ліонелем. Directo do Miolo стверджує, що Мессі та його дружина Антонелла переживають кризу у стосунках і перебувають за крок від розлучення.

До речі, щось подібне вже потрапляло в пресу кілька років тому, коли в мережі з’явилися кадри, як Ліонель підозріло захоплено торкається до грудей стриптизерки в США. Новина швидко дійшла до дружини Мессі, і на нього чекав грандіозний скандал. Антонелла нібито навіть подала на розлучення і змилостивилася над Ліонелем лише після переконливих доказів чоловіка, що цей кадр є винятково плодом фотошопу і аж ніяк не реальністю.

До речі, в Аргентині вважають, що інформація про зраду Ліонеля не має нічого спільного з реальністю. Мовляв, бразильці ніяк не можуть переварити недавню поразку їхньої збірної від Мессі та компанії у відбірному матчі чемпіонату світу (0:1), от і вигадують гидоту.

Нагадаємо, що Ліонеля та Антонеллу ще в дитинстві в їхньому рідному місті Росаріо познайомив двоюрідний брат дівчини Лукас Скаглія, з яким футболіст товаришує досі. Пара почала зустрічатися у 2008 році, а у 2017-му зіграла розкішне весілля. У пари Ліонеля та Антонелли троє синів — 11-річний Тьяго, 8-річний Матео та 5-річний Чіро.