Луганська Зоря у сербському місті Бачка-Топола поступилася Маккабі Тель-Авів з рахунком 2:3 у перенесеному матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій.

Ізраїльський клуб відкрив рахунок перед свистком на перерву — Захаві красивим ударом з-за меж штрафного відправив м’яч під поперечину.

Український клуб пропустив другий гол у дебюті другої половини зустрічі після влучного удару Переца з близької відстані. Ще через 14 хвилин Перец відправив у ворота українців третій м’яч, оформивши дубль.

На 71-й хвилині Герреро відквитав один м’яч, а наприкінці матчу Горбач подарував надію на нічию, проте луганський клуб розвинути успіх не зумів — 2:3.

Маккабі набрав 9 очок і за два тури до завершення групового раунду випереджає Зорю на 5 балів.

У наступному турі 30 листопада Зоря на виїзді зіграє з лідером групи — бельгійським Гентом.