Почесний член УЄФА Григорій Суркіс поділився думками щодо роботи Сергія Реброва на посаді головного тренера національної збірної України.

«Запропоную дочекатися результатів плей-оф, щоб остаточно визначитися з оцінками. Проте, не можу не відзначити той прогрес, якого збірна вже досягла під керівництвом Сергія Станіславовича.

Він очолив збірну в непростий момент. Напередодні матчів червневої сесії отримав у своє розпорядження футболістів, які щойно закінчили виснажливий клубний сезон, що пройшов, нагадаю, на тлі повноцінної війни. Під керівництвом Реброва, вважаю, національна команда не провалила жодного матчу. Навіть гостьову поразку від Італії не заносив би в пасив, у Мілані точилася боротьба гідних суперників, де вирішальними виявилися рідні стіни.

Натомість збірна України переваги свого поля та підтримки трибун позбавлена ось уже протягом майже двох років. Пошук стадіонів і тренувальних баз, складна логістика, зрозумілий моральний стан гравців і тренерів аж ніяк не стали додатковими аргументами на користь «синьо-жовтих».

Однак, ані Ребров, ані його асистенти, ані футболісти на ці умови не скаржилися. Весь колектив віддано робив свою справу, і врешті-решт команда вийшла на справді високий рівень майстерності та характеру», — сказав Суркіс у коментарі сайту «Динамо» Київ від Шурика.