У світовому тенісі назріває новий скандал. Жіноча асоціація тенісу (WTA) не підтримує турнір у росії, який пройде найближчими вихідними. Однак гравці, які візьмуть у ньому участь, не будуть піддані санкціям.

Другий турнір Northern Palmyra Trophies пройде з першого до третього грудня в Санкт-Петербурзі й в ньому візьмуть участь гравці як WTA, так і чоловічого ATP Tour, повідомляє Reuters.

Захід, який спонсорує російський енергетичний гігант «Газпром», проводиться одночасно з інтервенцією армії рф в Україну. У WTA заявили, що цей турнір не має відношення до асоціації.

«Гравці змагаються у змаганнях під егідою WTA Tour, але ми не можемо заборонити їм брати участь в інших турнірах як незалежні спортсмени. Вони не будуть покарані штрафними санкціями», — повідомили у WTA.

Хто зіграє у Санкт-Петербурзі

Серед тенісистів WTA, запрошених на турнір у Санкт-Петербурзі, опинилися колишня чвертьфіналістка Відкритого чемпіонату Франції та США Юлія Путінцева з Казахстану, 28 ракетка світу з росії Анастасія Потапова та колишня чвертьфіналістка Ролан Гаррос Вероніка Кудерметова.

До гравців ATP, які зіграють на турнірі, входять 15-та ракетка світу Карен Хачанов з Росії, Роберто Баутіста Агут з Іспанії та француз Адріан Маннаріно.