Відомий турецький боксер-професіонал Джем Килич, який у 2019 році бився в андеркарді непереможного Тайсона Ф’юрі і здобув 17 перемог у 18 боях, знайдений мертвим у своєму будинку в США. За інформацією Boxing Scene, атлет помер від передозування наркотиків.

Повідомляється, що боксер суперсередньої ваги, який народився в Німеччині, але у 19 років перебрався до Сполучених Штатів Америки, останнім часом боровся з проблемами психічного здоров’я та наркозалежністю. Свій останній бій Килич провів у серпні 2022 року, коли одноголосним рішенням суддів переміг американця Марко Дельгадо.

«Ніколи не думав, що писатиму щось подібне просто зараз, — відреагував на смерть колишнього підопічного менеджер Шейн Шапіро. — Я в шоку. Спочивай з миром, Джем Килич — перший боєць, який ризикнув зі мною переїхати з Німеччини до Лос-Анджелеса, прожив зі мною 7 років і був частиною моєї родини. Ті, хто знає, знають.

Я і Джем завжди були поряд. У нас було так багато злетів та падінь, і ми не завжди сходилися у поглядах, але спогади, які ми створили разом, ніколи не зникнуть. Тебе завжди пам’ятатимуть… RIP Чемпіон Джем Килич».

Зазначимо, що своєї єдиної поразки на профірингу Джем Килич зазнав у 2020 році, коли програв технічним нокаутом непереможному американцю Стівену Нельсону. «Чорт забирай, це сумно чути. Спочивай з миром, Джем Килич. Для мене було честю розділити з тобою ринг», — написав у X (колишній Twitter) єдиний кривдник турка на рингу.

Додамо, що у Джема Килича залишилися дружина і мати, яку він обожнював.