Хавбек «Сандерленда» Джек Даймонд постав перед Королівським судом Ньюкасла.

23-річного футболіста звинувачують у зґвалтуванні та нападі на ґрунті сексу. Раніше він заперечував провину.

Гравець познайомився з дівчиною в спеціалізованому додатку. Час від часу між ними були сексуальні стосунки за обопільною згодою.

У ніч із 7 на 8 травня 2022 року підсудний написав дівчині повідомлення з пропозицією прийти до нього додому. Вона погодилася, давши зрозуміти, що це станеться «тільки для обіймів». Як повідомив адвокат Девід Повалл, це було пов’язано з тим, що дівчина приймала ліки, які могли мати шкідливі побічні ефекти в разі вагітності. Засобами контрацепції вона на той момент не користувалася.

Прибувши до Даймонда додому в піжамі та толстовці, вона забралася до нього в ліжко. Спочатку були «сексуальні дії» за обопільною згодою, проте незабаром дівчина сказала, що втомилася і хоче спати.

Після цього Даймонд, як заявляється, зґвалтував її, незважаючи на протести. Ймовірна жертва повідомила, що на той момент «настрій зіпсувався», вона хотіла піти, побоюючись, що футболіст відправив своєму другові й сусідові Ентоні Петтерсону (воротареві «Сандерленда») запрошення взяти участь у сексі втрьох — таку ідею голкіпер уже озвучував раніше.

Вона надіслала повідомлення з текстом «SOS» у Snapchat, і її друг порадив «вибиратися звідти», а також запропонував її забрати. Дівчина змогла виїхати сама і вже з дому звернулася в поліцію.

Адвокат зазначив, що в початковій заяві мови про зґвалтування не було. Ця деталь з’явилася після допиту.

Даймонд відсторонений із весни, востаннє він виходив на поле в березні 2023 року.