Біатлоніст збірної України Віталій Мандзин підверг критиці умови і стан траси у німецькому Оберхофі, через що сьогодні не відбудеться спринтерська гонка серед чоловіків у рамках четвертого етапу Кубка світу-2023/24.

«Я тут зимою вперше, але всі кажуть, що це стандартна і звична погода для Оберхофа. Зараз тут сильний, рясний дощ, особливо на нашому тренуванні, туман періодично затягує на стрільбищі, плюс температура +7 градусів. Загалом все «ідеально» для проведення Кубка світу. Траса — дуже багато камінців, нечиста, з тирсою.

Гадаю, що кожний спортсмен, який прийде на тренування, буде «в захваті» від того, що зараз в Обергофі. На Кубку IBU все було прекрасно. Не знаю, напевно, лише на чемпіонаті України таке спіткало. На Кубку світу це лише мій третій етап, з такою погодою вперше зіштовхуюся. Але ми професіонали, маємо бути готові до будь-яких погодних умов.

Сніг лише на трасі. 2 січня, коли ми лише приїхали, було трохи снігу на траві. Зараз сніг лише на трасі, цілу ніч падав дощ, вранці теж. Коли ми закінчили тренування, на десятки хвилин він припинив падати, але це не змінює ситуації. Сніг є місцями, але мінімально. Лише на трасі. Та й те: з такою погодою, гадаю, це ненадовго», — розповів спортсмен.

Актуальний розклад гонок на етапі в Оберхофі дивіться за цим посиланням.