Дворазовий чемпіон світу в напівсередній вазі Шон Портер (31-4-1, 17 KO) не сумнівається в тому, що майбутній поєдинок між володарем пояса WBC у хевівейті Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 КО) та чемпіоном WBA, WBO, IBO і IBF Олександром Усиком (21-0, 14 КО) не відбудеться, незважаючи на те, що до нього залишилося всього шість тижнів.

«Ви дивитеся на такого хлопця, як Тайсон Ф’юрі, який стільки разів проходив цей шлях… Думаю, що бійці доходять до моменту, коли вони бачать перед собою найважчу ніч і кажуть: «Чувак, у мене було так багато таких важких ночей, я не збираюся проводити таку важку ніч».

Ми знаємо про Тайсона Ф’юрі те, що він шоумен, ми знаємо про Тайсона Ф’юрі те, що він любить, щоб усе було так, як він хоче, або ніяк.

Особисто мені здається, що він не хоче більше проявляти таку енергію на боксерському рингу, і саме тому він взявся за Франсіса Нганну, тому що саме такі бої йому потрібні. Він шукає те, що дасть йому гроші, визнання і ночі, заради яких йому більше не доведеться напружено тренуватися», – заявив Портер.

Бій Ф’юрі – Усик відбудеться 17 лютого в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.