У німецькому Вінтерберзі проходять змагання третього етапу Кубка Націй з санного спорту. Українець Андрій Мандзій виборов срібну медаль. Братимуть участь українські санкарі і в юнацькій зимовій Олімпіаді-2024.

На старт змагань серед чоловіків на одномісних санях вийшли троє українських санкарів: Андрій Мандзій, Антон Дукач та Даниїл Марціновський. Спортсмени проводили по одному заїзду, як повідомляє пресслужба НОК України.

Андрій Мандзій стартовий відрізок пройшов із восьмим результатом. Але потім надолужив, добре проходив трасу і в підсумку став другим. Латвієць Каспарс Рінкс випередив 35-річного українського санкаря лише на 0.001 секунди. Ця перемога стала для Рінкса першою в кар’єрі на рівні Кубка Націй.

Антон Дукач по ходу проходження треку демонстрував другий результат, але згодом опустився на п’яте місце. Даниїл Марціновський закінчив змагання з 18-м часом.

Кубок націй. Вінтерберг. Одномісні сани — чоловіки

1. Каспарс Рінкс (Латвія) — 53.011 секунди;
2. Андрій Мандзій (Україна) +0.001;
3. Гінтс Берзіньш (Латвія) +0.126;
5. Антон Дукач (Україна) +0.141;
18. Даниїл Марціновський (Україна) +0.613.

Андрій Мандзій

Спортсмен проводить свій 16-й сезон. Брав участь у трьох Олімпіадах (2014, 2018, 2022). На попередньому етапі Кубка Націй, який проходив у грудні в американському Лейк-Плесіді, Мандзій посів п’яте місце.