Головний тренер збірної України Сергій Ребров в інтерв’ю Sport Express висловився про запрошення нових гравців до національної команди.

Нагадаємо, що раніше деякі клуби УПЛ розкритикували Реброва за небажання викликати до збірної їхніх футболістів.

«Я впевнений, що в Україні багато гравців, які заслуговують на виклик до збірної, — сказав Ребров. — Ми багато аналізуємо, дивимося на багато факторів та елементів, які дійсно важливі для нашої моделі гри. Ті люди, які розповідають про своїх гравців, бачать потенціал в них. Всі вони є потенційними кандидатами. Ми за всіма стежимо.

На жаль, за ці пів року ми зіграли тільки дві товариські зустрічі. Кожна гра для нас була вирішальною і ми не мали можливості переглянути всіх гравців, які перебувають на радарах збірної України. Якщо ми будемо викликати по 4-5 гравців, то елементарно не буде можливості їх залучити.

Я впевнений, що цього року в збірній з’являться нові гравці, отримають свій шанс хлопці з молодіжки. Ми бачимо потенціал в багатьох гравцях, але, на жаль, не було достатньо часу для того, щоб перевірити їх в таборі збірної України. Процес триває, це дуже важливо».

Нагадаємо, що у 2024 році збірна України свій перший офіційний матч проведе 21 березня, коли на виїзді зіграє з командою Боснії та Герцеговини у відборі Євро-2024. 26 березня відбудеться фінал плей-офф, у якому переможець пари Боснія – Україна прийматиме переможця протистояння Ізраїль – Ісландія.