Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився думкою про чемпіонські перегони у Прем’єр-лізі. Він упевнений, що «Шахтар» та «Динамо» нав’яжуть конкуренцію лідерам турнірної таблиці.

Ребров назвав переваги донецької та київської команд у боротьбі за титул, повідомляє «Спорт-Експрес в Україні».

Наставник національної команди Сергій Ребров радий тому, що останнім часом все більше молодих українських футболістів отримують шанс проявити себе у Прем’єр-лізі. Іноземні гравці не хочуть підписувати контракти з українськими клубами, бо вважають це небезпечним. Квоти зірок у «Динамо», «Шахтарі», «Поліссі» та інших командах УПЛ займають гравці з українськими паспортами.

«Динамо» чи «Шахтар»?

Сергій Ребров вважає, що успішні виступи у єврокубках додають донецькому «Шахтарю» впевненості під час матчів Прем’єр-ліги. Проте в УПЛ «гірники» продовжують досить часто втрачати очки й не завжди демонструють гру, яку очікують побачити вболівальники.

При цьому Ребров не відкидає того, що і «Динамо» продовжить боротися за чемпіонський титул цього сезону. Наставник збірної України вважає, що зміна тренера приносить користь столичній команді.