Екс-фулбек «Арсеналу» Бакарі Санья став на захист українського захисника команди Олександра Зінченка, який отримав неабияку порцію критики за помилки в обороні в останніх матчах команди.

«Мені дуже подобається Зінченко. Він дуже технічний гравець, який підходить «Арсеналу» і може багато чого запропонувати, коли команда тримає м’яч.

Його багато критикували останнім часом, але я не розумію цієї критики. Це природно, що коли ви атакуєте, що Зінченко підтягується вище, але якщо ви втратите м’яч, ззаду можуть виникнути проблеми. Також іноді він грає «перевернутого» фулбека, і в такому разі також очікується, що суперник може використовувати прогалини зліва.

Він грає точно в той же футбол, що й минулого сезону. Різниця в тому, що «Арсенал» виграв більшу частину своїх ігор минулого сезону, тому ніхто не ставив під сумнів його здібності та його гру.

Люди завжди шукають винних, коли команда не грає так добре, як від неї очікують. Я думаю, для багатьох Зінченко просто став цапом-відбувайлом цього сезону. Це сором, вішати всіх собак на одного гравця», — сказав Санья.