Тенісистка з Одеси Еліна Світоліна програла фінальний матч турніру серії WTA 250 в Окленді (Нова Зеландія). У вирішальному поєдинку за головний титул змагань українка поступилася третій ракетці планети Коко Гауфф.

Рахунок матчу 2-1 (6-7; 6-3; 6-3) на користь американки, в активі якої 3 подачі на виліт, 6 поспіль виграних очок, 6 з 13 реалізованих брейків, 3 з 6 відіграних брейків і 7 подвійних помилок.

«Звісно, поразка у фіналі мене засмучує, але, чесно кажучи, було б дивом, якби я виграла цей поєдинок, бо в останні кілька днів вранці я ледве могла встати на ноги. Усе, що відбувається, для мене було бонусом, і в підсумку я щаслива», — прокоментувала свою поразку Світоліна.

Загалом перша ракетка України Еліна Світоліна (№23 WTA) заробила 20 830 доларів за результатами турніру WTA 250 Нова Зеландія, що відбувся в Окленді.

Крім того, одеситка ще раз наголосила, що вона пишається своїм українським корінням.

«Я повинна боротися. Ті люди, які борються за Україну, дають мені цю мотивацію, дають мені цю мужність і цей незламний дух, вони справді мотивують мене на те, щоб показати свою найкращу версію себе. Тому я дуже пишаюся тим, що я українка, пишаюся тим, що в нас є цей дух. Ми боремося за нашу свободу, і це те, що я нагадую собі щодня, і це величезна мотивація, щоб викладатися на 100 відсотків кожного разу, коли я виходжу на корт”, — сказала Світоліна.