Чеський хокейний голкіпер Домінік Гашек розповів про те, що писав президенту НХЛ із проханням про усунення російських спортсменів від участі у лізі.

«Звідки береться межа відповідальності НХЛ? Так, ліга, скажімо, не відправляє до Росії 100 млн доларів своєї виручки безпосередньо, щоб допомогти їй у війні. Але дозволяючи громадянам Росії грати, НХЛ дозволяє їм рекламувати дії своєї країни. Кожен громадянин робить це. Я також рекламую дії своєї країни, Чехії.

Я навіть написав містеру Гері Беттмену з проханням заплатити росіянам, виплатити їм все до останньої копійки за їхніми контрактами та вигнати їх із ліги. Контракти російських хокеїстів становлять десятки мільйонів доларів на рік. Чи зможе НХЛ вижити після цього? Так, вона б пережила це без жодних проблем, взагалі без проблем», — сказав Гашек в ефірі програми Bold Talk на YouTube.

58-річний Домінік Гашек є легендарним ексхокеїстом НХЛ, а також встиг пограти у КХЛ за московський «Спартак». З початком повномасштабного вторгнення росії Гашек підтримує Україну, намагаючись домогтися усунення окупантів від усіх змагань, а також неодноразово відвідував Україну.