Напередодні Бордо гостювало на полі лідера другої французької ліги. Якщо у минулому матчі українець Данило Ігнатенко став героєм команди, то у цьому поєдинку помічником для суперника.

Рахунок у матчі відкрив Осер на 25-й хвилині зустрічі. Однак Бордо зрівняло цифри на табло, забивши гол у роздягальню. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Із героя у невдахи

Не встиг коментатор матчу оголосили склади команд, як Осер вдруге у поєдинку повіву рахунку. Атака та простріл із флангу закінчився автоголом від футболіста Бордо. Антигероєм цього епізоду став українець Данило Ігнатенко, який намагався перервати передачу у центр штрафного майданчика, але зрізав м’яч у власні ворота.

Данилу нічого не залишалось, як просто схопитись за голову від розпачу.

Відео, як Ігнатенко відзначився автоголом у матчі Осер – Бордо:

Відзначимо, що наприкінці зустрічі Осер збільшив свою перевагу до двох голів різниці, а фінальний свисток зафіксував перемогу господарів 3:1. Осер завдяки перемозі продовжує утримувати лідерство в Лізі 2 (41 бал). Натомість Бордо із 22 очками йде лише 15-м.

Ігнатенко провів весь матч та заробив жовту картку.

Для 26-річного півзахисника із України цей матч став 18-м у поточному сезоні-2023/2024, у яких він відзначився голом та асистом.