Футболісти київського «Динамо» Віталій Буяльський та Андрій Ярмоленко звернулися до свого колишнього одноклубника Артема Мілевського. Напередодні ексфутболіст «біло-синіх» став жертвою обшуку представниками правоохоронних органів.

Футболісти столичного клубу подякували Мілевському, повідомляє портал Новини.LIVE з посиланням на сторінки Ярмоленка та дружини Буяльського в Instagram.

Артем Мілевський здивував уболівальників на початку 2024 року. Колишній форвард збірної України став бізнесменом та організував виробництво спортивних товарів. Першими клієнтами стали друзі та колишні одноклубники ексфутболіста.

Ярмоленко та Буяльський «в обновках»

Наступного дня після обшуку, який пройшов у будинку Артема Мілевського, його товариші підтримали спортсмена у соціальних мережах. Вони жодного слова не сказали про інцидент, натомість продемонстрували продукцію, яку випускає «Міля».

Андрій Ярмоленко

«Тьома, вітаю тебе з новим початком! Шапка вогонь», — написав Андрій Ярмоленко. Півзахисник «Динамо» записав відео, на якому позує у жовто-чорній шапці. Характерно, що це кольори дортмундської «Боруссії», кольори якої у минулому захищав футболіст.

Віталій Буяльський

«Володимировичу! З новими починаннями тебе, успіхів у новій справі, тільки вперед! PS Буяла», — так Віталій Буяльський передав привіт Артему Мілевському через свою дружину. Сам капітан «Динамо» свою сторінку у соцмережі вилучив.