Не минуло й тижня після звернення Каріма Бензема до суду з приводу висловлювань Міністра внутрішніх справ Франції Жеральда Дарманена, як представники французького форварда подали новий позов про наклеп.

Цього разу відповідачем Бензема буде відомий оглядач, письменник, політик і учасник президентських виборів у Франції-2022 Ерік Земмур. Якщо позов Бензема в суді буде задоволений, Земмуру світить рік у в’язниці та штраф у 45000 євро, пише RMC Sport.

Форвард «Аль-Іттіхад» подав скаргу щодо слів Земмура в передачі Télématin на телеканалі France 2 у випуску від 19 жовтня. Очільник крайньо-правої партії Reconquête провів зв’язок між Бензема і терористами, які вбили французьких викладачів Домініка Бернара і Самюеля Паті.

«Усе, що я знаю – він мусульманин, який хоче запровадити шаріат, шаріат веде до джихаду, а джихад – до вбивств Домініка Бернара і Самюеля Паті».

Земмур додав, що Бензема став гравцем збірної Франції «випадково», і що його цікавили тільки «гроші та спортивні результати». «У серці він не француз, він не любить Францію і ніколи її не любив», – підсумував Земмур.

Бензема відкинув усі вищевказані звинувачення.