У рамках 21-го туру чемпіонату Іспанії футболісти збірної України Артем Довбик і Віктор Циганков стали головними героями переможного матчу Жирони над Севільєю — 5:1.

Гості відкрили рахунок на 10-й хвилині зусиллями Ісаака Ромеро, але потім підопічні Мічела переломили хід матчу. Рятувати команду від поразки почав український форвард Артем Довбик, який оформив хет-трик за шість хвилин.

Зі старту також на футбольне поле вийшов Віктор Циганков. У другому таймі український хавбек отримав м’яч усередині штрафного Севільї і показав, що теж уміє забивати не гірше за співвітчизника. А фінальну крапку в матчі поставив уругвайський нападник Крістіан Стуані.

Завдяки поточній перемозі Жирона знову вийшла на перше місце в Ла Лізі. Наразі каталонський клуб має 52 очки після 21 матчу. Реал Мадрид, який має в запасі гру, відстає всього на один бал.