Джанні Інфантіно запропонував зараховувати поразку тим командам, уболівальники яких виявили расизм під час матчу. Таку заяву президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) зробив після скандалу із воротарем «Мілана» Майком Меньяном під час матчу чемпіонату Італії проти «Удінезе» (3:2).

Меньян відмовлявся продовжувати гру через расистські образи, які чув з трибун. Голкіпер пішов у підтрибунне приміщення та його п’ять хвилин умовляли повернутися на поле.

Коментуючи те, що сталося, Інфантіно зазначив, що події, що відбулися в суботу в Удіні, «вкрай огидні і неприйнятні». Глава ФІФА наголосив на тому, що расизму та іншим формам дискримінації немає місця як у футболі, так і в суспільстві.

«Окрім триетапного процесу (зупинка матчу, повторна зупинка матчу, припинення матчу), ми повинні запровадити автоматичне присудження поразки для команди, вболівальники якої виявили расизм і стали причиною припинення матчу, а також закрити стадіони у всьому світі для расистів та домогтися для них кримінальних справ», — написав швейцарець у соцмережі Х (колишня Twitter).