Президент УЄФА Олександр Чеферін зізнався, що побоюється виходу України на Євро-2024. Такі ж відчуття у нього виникають стосовно потенційної участі збірної Ізраїлю. На його думку, це може створити додаткові виклики для безпеки футбольного турніру. Про це Чеферін заявив в інтерв’ю британському виданню The Telegraph.

Участь української чи ізраїльської збірних у континентальній першості означатиме врахування додаткових безпекових моментів, упевнений президент УЄФА, але Німеччина, яка прийматиме турнір, зможе з ними впоратися в разі потреби.

«Зараз настали божевільні часи, де геополітично можна сказати, що світ зійшов з розуму. У такій ситуації питання безпеки на турнірі буде головним питанням. Моє побоювання стосується не тільки стадіонів. Вони, я впевнений, будуть добре захищені. Але фанати будуть збиратися ще й у містах. Разом з тим, треба залишатися оптимістами. Я все ще переконаний, що все буде добре», — заявив Чеферін.

Нагадаємо, що збірна України з футболу вийшла в плей-офф відбору на Євро-2024. Найближчу гру підопічні Сергія Реброва зіграють проти команди Боснії та Герцеговини.