Тренерський штаб лондонського «Арсеналу» прийняв рішення дати ще один шанс у команді футболісту, який два останні сезони грає на правах оренди за інші клуби. Мікелю Артеті потрібний ще один універсальний захисник.

Нуну Тавареш повернеться в «Арсенал» влітку цього року, повідомляє Daily Mail.

«Каноніри» збираються позбутися футболістів, на яких не розраховує тренерський штаб. Вже найближчим часом лондонський клуб продасть Седріка Соареша. Також буде продано кілька інших гравців. «Арсенал» збирає кошти на потужну трансферну кампанію літа-2024.

Конкурент для Зінченка

Проте не за всіх нових футболістів «канонірам» доведеться платити. Нуну Тавареш може повернутися в команду для того, щоб отримати ще один шанс проявити себе. Першу половину цього сезону 23-річний португалець провів в оренді за «Ноттінгем Форест», а минулого року він виступав за французький «Марсель».

Нуну Тавареш здатний зіграти на обох флангах оборони. Він може скласти конкуренцію українцю Олександру Зінченку або підміняти за необхідності українця, який цього сезону пропустив через травми багато матчів.

При цьому «Арсенал» не збирається продавати Олександра Зінченка. Мікель Артета цінує лідерські якості та досвід українського футболіста.