«Бенфіка» з українцем Анатолієм Трубіним у воротах вилетіла від «Ешторіла» у півфіналі Кубка португальської ліги. Основний час матчу завершився внічию 1:1, після чого лісабонський гранд поступився в серії пенальті – 4:5.

Першими в цьому поєдинку забили гравці «Ешторіла» – на 16-й хвилині відзначився французький півзахисник Рафк Гітан.

На старті другого тайму «орли» відігралися зусиллями аргентинського захисника Ніколаса Отаменді, який завдав влучного удару на 58-й хвилині.

Незважаючи на тотальну перевагу – за весь матч «Бенфіка» завдала 19 ударів проти 3 у суперника (у площину воріт – 5:1), лісабонцям не вдалося вирвати перемогу. За очікуваними голами (xG) «орли» перевершили «Ешторіл» – 4,18 на 0,21, однак за нічийного рахунку доля путівки до фіналу визначалася у серії пенальті.

Трубін зумів відбити один з ударів у серії пенальті, але цього виявилося недостатньо. «Ешторіл» виграв серію післяматчевих 11-метрових і в фіналі турніру зіграє з «Брагою».