Головний тренер «Уніона» Ненад Б’єліца під час матчу Бундесліги вдарив гравця «Баварії» Лероя Сане. Сталося це після того, як на 74-й хвилині футболісти берлінської команди випустили м’яч за бокову лінію, а Сане підбіг до тренера суперників, щоб забрати м’яч та ввести його у гру.

Б’єліца відкинув м’яч, двічі відштовхнув Сане та схопив його за обличчя, передає Новини.LIVE.

Сане стверджує, що хотів швидше продовжити гру, а хорват відкінув м’яч в сторону. Після цього гравець «Баварії» щось сказав Б’єліці та отримав два легкі ляпаси. За підсумками епізоду Сане отримав жовту картку, а Ненад — червону, і вибачатися не планує.

«Чи буду я вибачатися? Тільки перед своєю командою. Але ніяк не перед Сане. Він підійшов до мене і намагався спровокувати. Безумовно, я відреагував на це не належним чином. Тренери не повинні так реагувати. Більше мені нічого додати щодо цього епізоду», — наводить слова Б’єліци Bild.

Як інформує Kicker, наставник «Уніона» буде змушений пропустити 3 матчі, а також заплатити штраф у розмірі 25 тисяч євро. Б’єльця погодився з вироком і не має наміру його оскаржувати. Він пропустить матчі з Дармштадтом, РБ Лейпциг та Майнцем.

Протягом усього періоду покарання тренеру не дозволяється мати будь-який прямий чи непрямий контакт із командою, а також перебувати у роздягальні команди.

Сане не тримає зла

Нападник Лерой Сане теж прокоментував сутичку з головним тренером Уніона.

«Насправді я просто хотів якнайшвидше повернути м’яч у гру, щоб почати наступну атаку, а потім усе перетворилося на якусь дику ситуацію, і він схопив мене за обличчя. Але я не тримаю на нього зла й забув про це. Головне, що ми здобули три важливі очки», — цитує Сане Daily Mai

Після 18 зіграних матчів німецької Бундесліги мюнхенська «Баварія» розташовується на другому місці з 44 очками. «Уніон» перебуває на 15-му рядку з 14 очками. Лідером чемпіонату є «Баєр» із Леверкузена, у якого 48 очок за підсумками 18 турів.