Незвичайний інцидент стався під час матчу бразильської чемпіонату між Палмейрасом та Інтернасьоналем де Лімейра. Гравець Палмейраса Рафаель Вейга на мить «зник» з екрану, коли біг до кутового прапорця, щоб відсвяткувати свій гол.

Вейга відкрив рахунок з пенальті і поспішив його відсвяткувати разом зі своїми фанатами. Але коли він пробігав повз рекламний щит, верхня частина його тіла зникла.

Це сталося тому, що зелена футболка, яку він носив, діяла як зелений екран, на якому транслювалася реклама. Вейга по-чудернацьки став частиною реклами, що збентежило глядачів.

Один з фанатів прокоментував: «Вау, цей хлопець має здатність телепортуватися! Помилки матриці і все таке».

Інший додав: «Я думав, що це баг на моєму телевізорі».

Третій написав: «Я думав, що зійшов з розуму».

І ще один сказав: «Чорт, я думав, що це галюцинації».

Вейга забив свій другий гол у першому таймі, щоб збільшити перевагу Палмейраса над Інтернасьонал де Лімейра.

Едуардо Джуніор вирівняв рахунок для суперників після перерви, але Роні забив переможний гол у кінцівці матчу, який закінчився з рахунком 3:2 на користь Палмейраса.