Українські клуби принципово відмовляються грати товариські поєдинки проти суперників, які толерантно ставляться до країни-агресора. Жодних компромісів з окупантами не повинно бути.

Одеський Чорноморець перебуває на зборах у Туреччині з початку січня. Графік товариських матчів команди Григорчука був складений заздалегідь.

Чорноморець скасував два поєдинки

Однак під час збору стало відомо, що деякі суперники запланували собі зустрічі з представниками країни-терористки. Через це Чорноморець скасував запланований на 29 січня спаринг проти північномакедонської Струги, яка в Туреччині зіграла з Оренбургом.

Така ж доля очікує поєдинок проти Андіжана. Узбецький клуб планує зустрітися з представником загарбницької армії – московським ЦСКА.

Відповідну заяву «моряки» опублікували на офіційному сайті.

«З більшістю спаринг-партнерів угоди про проведення матчів складалися, коли в них не було узгоджених дат поєдинків з іншими клубами. Та обставина, що деякі наші суперники погодилися проводити матчі з командами, що представляють країну-агресора, нехай буде на їх совісті.

Чи може клуб відмовитися від товариського матчу з суперником, який запланував собі під час збору матчі з умовними хімками, крилами рад чи орєнбургом? Може, тому що деякі речі важливіші за тренувальний процес. І навіть за сам футбол», – йдеться у заяві Чорноморця.