Чернівецький футбольний клуб «Буковина» отримав нового титульного спонсора. Ним стала компанія Dmart, головою якої є український бізнесмен Володимир Дубинський.

Про це повідомили у СФК «Буковина».

Вчора, 30 ciчня, у приміщеннi офісу ФК «Буковина» вiдбулася спільна пресконференція керiвництва футбольного клубу та його нового титульного спонсора — компанії «Демарт».

«Буковина» — клуб із великими традиціями та значною уболівальницькою підтримкою у Чернівцях. Ми вирішили допомогти йому і разом почати новий шлях. У нас великі цілі та амбіції. Цього сезону команда вже не може претендувати на потрапляння до Прем’єр-ліги. Влітку ж їй буде поставлено завдання за підсумками сезону 2024/2025 здобути путівку до прем’єрліги», — окреслив завдання новий спонсор, голова компанії «Демарт» Володимир Дубинський.

Цікаво, що на офіційному сайті уряду США fbi.gov зазначається, що братів Дубинських — Володимира та Леоніда — розшукує ФБР.

Зокрема, їх розшукують «за ймовірну причетність до іпотечного шахрайства в Каліфорнії. Брати будували, розбудовували та продавали нерухомість у Каліфорнії з серпня 2006 року по травень 2008 року. Оскільки ринок нерухомості занепав, брати, як стверджується, залучали членів сім’ї, співробітників і партнерів із хорошою кредитною історією, щоб виступати в ролі неофіційних покупців житлових будинків», — йдеться у тексті на сайті.

Також зазначають, що федеральний ордер на арешт Володимира та Леоніда Дубинських було видано 14 вересня 2012 року в Окружному суді США Східного округу Каліфорнії, Сакраменто, штат Каліфорнія, після того, як їх звинуватили в шахрайстві з поштою.

На своїй фб-сторінці Чернівецький міський голова Роман Клічук оприлюднив фото із Володимиром Дубинським і подякував йому за підтримку буковинського футболу.

«Дякуємо всім меценатам, які підтримують Буковину і футбол нашого краю. Тож вболіваємо за наших. З підтримкою вболівальників та нового титульного спонсора — компанії «Демарт» прямуємо до нових досягнень», — написав мер.

У коментарях під дописом міському голові читачі скинули посилання на офіційні урядові сайти США із деталями справи щодо братів Дубинських, і поцікавилися, чи, бува, не помилилися зі спонсором. На що Роман Клічук відповів:

«Не помилився, тому що є досвід по волейбольній лізі. А взагалі-то не стоїть велика черга з меценатів у спорт».

Як відомо, за підтримки компанії «Демарт» вже в друге в Чернівцях в умовах війни відбувається «Чемпіонат України з волейболу». Також компанія Dmart володіє баскетбольним клубом «Прометей».