У польському Якушице стартували змагання третього етапу в сезоні юніорського Кубка IBU з біатлону. У стартовій індивідуальній гонці серед чоловіків взяли участь сім українських біатлоністів.

Третій етап поспіль у складі «синьо-жовтих» проводили Сергій Супрун та Степан Кінаш, що фінішував у топ-5 першого спринту сезону в Поклюці. Свої другі етапи на юніорському Кубку розпочинали Данило Большой та Микола Грущак.

Богдан Борковський вперше в сезоні доєднався до команди після трьох етапів на дорослому Кубку IBU. Дебютували у серії Іван Стеблина та Андрій Мороз.

Як пройшла індивідуальна гонка?

• Сергій Супрун стартував під четвертим номером, але вибув з боротьби за нагороди після п’яти промахів на вогневих рубежах. На фініші він програв лідеру гонки 6:25 хвилини — 33-тє місце.
  • Близьким до ідеальної стрільби був Степан Кінаш: українець закрив 19 з 20 мішеней і припустився єдиної хиби на другій «лежці». Після останнього вогневого рубежу біатлоніст мав четвертий час, який зберіг і після фінішу.
  • Четверте місце Кінаша — другий особистий топрезультат українських біатлоністів у сезоні юніорського Кубка IBU. На стартовому етапі в Поклюці «бронзу» індивідуальної гонки здобував Владислав Чихарь.
  • Богдан Борковський невдало провів обидва вогневих рубежі лежачи — припустився трьох промахів на кожному. Ще одну мішень українець не закрив на останній «стійці», проте з другою швидкістю ходом серед усіх учасників посів 24-те місце.
  • Ще чотири українці фінішували поза заліковою зоною «індивідуалки». У дебютній гонці юніорського Кубка IBU 53-тє місце з п’ятьма хибами посів Іван Стеблина.
  • Андрій Мороз у дебютному старті на міжнародному рівні припустився 10 промахів на вогневих рубежах. Фінішну лінію він перетнув із 74-м часом у гонці.