Ексхокеїст збірної України Денис Пашинський пожертвував собою у боротьбі з російськими окупантами. Спортсмен отримав на фронті поранення, яке виявилося несумісним із життям.

Лікарі кілька днів виборювали життя Пашинського, повідомляє портал Новини.LIVE з посиланням на пресслужбу Федерації хокею України.

Денис Пашинський приєднався до лав Збройних сил України (ЗСУ) влітку 2023-го по мобілізації. Він провів на фронті понад рік і взяв участь у бойових діях у кількох гарячих точках.

Денис Пашинський

Наприкінці січня 2024 року під час обстрілу противника Пашинського з побратимами завалило у бліндажі. Колишнього хокеїста евакуювали до Дніпра, де лікарі кілька днів боролися за життя Дениса. Його серце зупинилося 27 січня.

Спортивна кар’єра Пашинського

Захисник України народився у Києві 1978-го року. Він виступав за кілька хокейних клубів. У складі «Києва» воротар ставав віцечемпіоном України. З «Донбасом» він завоював бронзову медаль національної першості.

Денис Пашинський виступав за збірну України, був майстром спорту міжнародного рівня. У національній команді Пашинський став чемпіоном Універсіади-1999.