Нападник футбольного клубу «Інтер Майамі» та восьмиразовий володар «Золотого м’яча» Ліонель Мессі викликав бурю обговорень, опублікувавши спільне фото з російським «співаком року» — Jony. Цей несподіваний союз аргентинського футбольного генія та російського поп-виконавця викликав хвилювання у соціальних мережах.

На кадрах, судячи з геометки, зустріч відбулася у Саудівській Аравії. Фанати не забарилися висловлювати своє захоплення, називаючи цю пару «легендами». Однак, обговорення в коментарях не обійшлося без згадки про те, що Мессі та Jony займають діаметрально протилежні позиції щодо війни.

Цікаво, що Ліонель Мессі, поряд із співвітчизниками з «Інтера», висловлює солідарність із українцями, які стоять проти російської агресії. Він разом із колегами з команди стежить за подіями в Україні та навіть передав подарунок генералу Валерію Залужному, відомому як «залізний» генерал.

З іншого боку, Jony, визнаний «співаком року» в росії, ігнорує геноцид українців, які довгі роки були його відданими фанатами. Раніше він не соромився виконувати українські пісні, включаючи хіт «Обійми мене» гурту «Океан Ельзи».

Однак, з початком війни, Jony, родом з Азербайджану, мовчки підтримує російську сторону, що викликало обурення у багатьох його шанувальників. Це стало своєрідним ударом для тих, хто оцінював його творчість, і порушило питання про його моральні принципи.

Співак багато років проводив гастролі Україною, наповнюючи зали у Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах. Його байдужість до страждань українського народу та підтримка російської агресії стали для багатьох розчаруванням та викликали сумніви у щирості його попередніх проявів прихильності до української публіки.

Слід зазначити, що такі випадки, коли відомі особи з різних сфер мистецтва зустрічаються і навіть співпрацюють, не завжди призводять до обговорення їхніх позицій із соціально-політичних питань. У даному випадку, фото Мессі та Jony викликало не тільки інтерес до їхніх особистих відносин, але й дебати про те, наскільки відповідальними мають бути громадські особи за свої переконання в умовах глобальних конфліктів.