Колишній наставник Вереса, ексголкіпер Шахтаря та збірної України Юрій Вірт висловив свою думку щодо можливих кандидатів на роль воротаря у найближчих матчах національної збірної.

«Можу сказати, що найсильніша у збірній конкуренція саме воротарська – надзвичайно важко обрати воротаря. Бо є Трубін, є Лунін, є Бущан, є Різник, – чотири воротарі високого рівня. Тут треба буде Сергію Станіславовичу поламати голову. Зрозуміло, що фаворитами є Лунін і Трубін».

Екстренер Вереса озвучив сильні сторони Луніна та Трубіна, але не згадав Бущана, адже не вважає його конкурентом за місце в основному складі.

«Практично всі ігри останні грав Трубін. Я думаю, що в нього буде невелика перевага. Але та гра, яку зараз показує Лунін – вибір буде надзвичайно важкий. І це цікаво, бо, дійсно, два воротарі дуже високого класу, і треба просто обрати і вгадати.

Тут багато буде залежати від того, що будуть аналізувати суперника і підбирати воротаря під нього. Мені здається, що перевагу віддадуть Трубіну. Але є велике «але» – можливо, ми побачимо у воротах Луніна», — сказав Вірт