Тайсон Ф’юрі вкотре відтермінував бій проти Олександра Усика. Для боксера це не вперше, у мережі почалися з’являтися критика на адресу британця.

Голова Top Rank, Боб Арум, висловив свою думку щодо перенесення поєдинку за звання абсолютного чемпіона у важкій вазі між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі. Він заступився за британського боксера.

Арум заступився за Ф’юрі

Арум відзначив, що Тайсон Ф’юрі, як професійний боксер, отримав травму під час спарингу, що, хоча і відбувається рідко, все ж трапляється.

Він зауважив, що в таких ситуаціях сумніви з боку супротивника, попри те, що боєць вклав багато зусиль у підготовку до відкладеного бою, можуть виглядати непродумано.

Арум також висловив розуміння та співчуття Ф’юрі, оскільки така ситуація була б неприємною для будь-кого.

«Чому у боксі так постійно відбувається, коли трапляється злощасна травма, інша сторона відкриває свій рот, наче це вина бійця, який її отримав? У цьому немає жодного сенсу. Ми повинні краще поводитись. Егіс Клімас, чудовий хлопець і мій друг, має добре про це знати», – сказав Арум.

Усик – Ф’юрі: на коли перенесли бій

  • Менше ніж за два тижні до поєдинку Тайсон Ф’юрі повідомив про відтермінування. Річ у тім, що він отримав розсічення під час спарингу.
  • Тож тепер у контракті з’явився новий пункт – Ф’юрі оштрафують, якщо він вдруге зірве бій проти Олександра Усика.
  • Зазначимо, що Ф’юрі вже не вперше переносить бій. Спершу боксери мали зустрітися в грудні 2023 року. Однак після поєдинку проти Франсіса Нганну у жовтні британець потребував більше часу на відновлення.
  • Тепер боксери зустрінуться на весні, а саме – 18 травня 2024 року. Місце проведення залишається незмінним – Ер-Ріяді, Саудівська Аравія.