Іспанські журналісти оцінили виступ українського голкіпера Реалу Андрія Луніна, а також його земляків з Жирони – вінгера Віктора Циганкова та форварда Артема Довбика в очному протистоянні команд (4:0) у 24-му турі Ла Ліги.

Лунін

  • Defensa Central – 8/10

«Лунін знову виступив на дуже гарному рівні, виправдавши довіру Карло Анчелотті. Він чудово впорався із нечисленною небезпекою, яку створила Жирона».

  • Marca 6/10

«Український воротар, який, схоже, став стартовим гравцем Реалу, отримав ще одну нагоду. У першому таймі йому не довелося втручатися в гру перші 15 хвилин. За стартові 45 хвилин – жодного удару по його воротах. На цей раз краще діяв на виходах

Врятував від небезпечного удару Жирони на першій хвилині другого тайму після хорошого індивідуального проходу Мігеля Гутьєрреса».

Циганков і Довбик

  • Mundo Deportivo

«Циганков був більше зосередженим на оборонних завданнях, ніж пошуку розвитку атак. Довбик робив, що міг, однак був оточений захисниками, які не залишали йому й пів метра, щоб завдати якоїсь шкоди».

  • Sport. Циганков – 4/10, Довбик – 5/10

«Циганков практично не вплинув на гру, а його дії на фланзі були абсолютно нешкідливим. Довбик був ізольованим і без доставлення йому м’яча не зміг жодного разу перевірити центр оборони. Нападник дуже символічно вплинув на перебіг матчу».