Тайсон Ф’юрі й Олександр Усик вийдуть у ринг 18 травня, щоб визначити першого абсолютного чемпіона в історії хевівейту в епоху чотирьох поясів. Бій відбудеться у столиці Саудівської Аравії.

Поєдинок було перенесено з 17 лютого через ушкодження, яке отримав британський боксер у тренувальному таборі під час спарингу. Йому було накладено 11 швів.

Типовий підхід росіянина

Своєю думкою щодо майбутньої супербитви поділився колишній чемпіон світу у важкій вазі Дєніс Лєбєдєв. Він заявив, що дії Олександра Усика можна передбачити, чого не скажеш про Ф’юрі, пишуть росЗМІ.

«Ми можемо сказати, що Усик не любить відвертої бійки, він прихильник класики. Пересування на ногах, джеб, методична робота корпус-голова. Як працюватиме Усик – картина приблизно ясна. А ось Ф’юрі, його форма – це завжди загадка», – сказав росіянин.

Він також продемонстрував підхід типового «запорєбрикового» громадянина до спорту та порадив «Циганському королю» використовувати заборонені прийоми в бою проти українця, щоб здобути перемогу:

Йому треба нав’язати бійку, він це вміє робити. Користуватися забороненими прийомами, які деякі судді або спеціально не помічають, або допускають.

Нагадаємо, що навіть після отримання травми Ф’юрі продовжив залякувати Усика своєю перемогою та погрожує відправити українця у глибокий нокаут. Натомість Олександр не зважає на одіозні заяви британця, з яким готовий побитись у будь-який час.