Легенда німецького футболу Юрген Клінсманн покинув пост головного тренера збірної Південної Кореї. Це сталося після того, як фахівцю не вдалося привести команду до перемоги в Кубку Азії. Про це повідомляє AP.

Останнім часом робота Клінсманна викликала сильне невдоволення футбольних фанатів. Їх обурювало те, що німецький фахівець відмовився жити в Південній Кореї. Поразка ж збірної у півфіналі Кубка Азії від Йорданії стала останньою краплею.

Федерація футболу Південної Кореї запропонувала Клінсманну піти у відставку добровільно. Коли ж він відмовився, звільнила його сама.

«Провівши всебічний аналіз KFA ухвалила рішення змінити головного тренера. Коли йдеться про те, щоб привнести в збірну найкраще, управляти гравцями і працювати, Клінсманн не виправдав наших очікувань від головного тренера збірної і не продемонстрував лідерських якостей», — заявив глава KFA Чон Монг-гю.

Він додав, що деякі члени комітету невдоволені тим, що тренер не виявив бажання особисто спостерігати за гравцями і виявляти таланти. Окрім того, дехто звинуватив фахівця в тому, що він нешанобливо ставиться до корейців, коли не проводить достатньо часу в країні.