Директор Полісся з медіа, маркетингу та спонсорства Олександр Денисов повідомив у своєму Facebook, що тиждень тому потрапив у ДТП і дивом залишився живим.

«Тиждень тому я вперше в житті потрапив в ДТП. І відразу в занадто важке. Я не знаю коли і кому такий сценарій пропонують вперше але оглядаючись на те, як виглядає після зіткнення автівка, розумію, що були і ті кому такий сценарій пропонували вперше і в останнє.

Це трапилось на серпантині в Карпатах. Не самий свіжий Ніссан з поспішаючим по негайних бізнес справах в Мукачево дідом, вилетів із-за фури на мою смугу. Сховатися за фуру він вже не встиг. Вдарився об хвіст вантажівки і та за інерцією підкинула автівку в мій бік…

Така цікава мить. Думка блискавка — це точно відбувається зі мною?.. Можливо хтось таке пережив. Дякувати Богу я пережив.

Факт зламаних ребер найменше з того, що могло статися у випадку, якщо б я не встиг викрутити кермо, уникаючи лобового зіткнення. Удар прийшовся в мій бік. А далі як повтор голу в якості суперслоу, якісь місцеві малолітні пастухи намагаються відкрити розчавлені двері машини, руки в кров від розбитого скла, парашутом маячить у вікні відпрацьований airbag, якісь люди збираються навколо. Запам’ятав як хтось стоячи біля автівки запитує у іншого — бля, він живий, чи все? А ти дивишся на всіх, озираючись на ноги, руки, не розуміючи, чи ти не відчуваєш болю тому що тобі вже все, чи все ж ти вийшов з найгіршого лише з тим, що важко дихати, бо дуже болить десь в області ребер.

Днями я вітав з днем народження мого товариша і колегу Влада Вахильчука. Він талановитий і сконцентрований на результаті. Він мені подобається тому, що він нагадує мені мене самого в молодості. Я привітав його наступним — коли в мене летіло авто я не згадав жодного з амбітних реалізованих проектів але на мить я подумав, якщо це кінець, то чи був я по справжньому щасливим і чого я не до отримав у житті…

Може той дід на Ніссані був не випадково на зустрічній смузі, з дідом і його бабцею до речі все добре, на всяк випадок кажу. Живі. Але я хочу побажати кожному з вас відчувати пріоритети і баланс. Життя це завжди про успіх і амбітність.

Але найголовніше — життя це про любов, коли ви заради когось і той кого ви любите так само за вас до кінця. Всім здоров’я.