Один із найкращих шосейних велогонщиків останніх років, Жюліан Алафіліпп, потрапив у серйозні неприємності. Навіть генеральний менеджер його команди не уникнув різких слів.

Алафіліпп уже кілька років визнається найкращим велогонщиком. У 2020 і 2021 роках він добирався до титулу чемпіона світу. На його рахунку також шість перемог на етапах «Тур де Франс».

Під час Вуельти Іспанії 2022 року французький гонщик потрапив у серйозну аварію на трасі. Унаслідок інциденту його доправили в лікарню з травмами руки і плеча.

Після травми Алафіліпп показав результати, нижчі за очікувані. Колишній чемпіон світу так і не зміг повернутися на свій високий рівень. Як з’ясувалося, справа не в проблемах зі здоров’ям.

Сенсаційною інформацією про гонщика поділився генеральний менеджер команди Quick-Step Патрік Лефевр. З його новин випливає, що 31-річний спортсмен веде розгульний спосіб життя і зловживає алкоголем.

«Занадто багато вечірок і занадто багато алкоголю. Маріон чинить на нього сильний вплив, можливо, навіть занадто сильний. Жюліан – це такий молодий собака, сповнений енергії, якому час від часу дозволяють гуляти двором, але потрібно вміти сказати: тут ти можеш іти, але не далі», – зізнався він в інтерв’ю HUMO.

За словами генерального директора, поганий вплив на 31-річного велосипедиста чинить його дівчина, яка в минулому теж була велосипедисткою. Наразі вона виступає експертом на одному з французьких телеканалів.