Президент WBC Ukraine Микола Ковальчук заявив, що Олександр Гвоздик (20−1, 16 КО) близький до титульного поєдинку.

Функціонер повідомив, що український боксер вийде на ринг із Давидом Бенавідесом, а на кону поєдинку буде титул тимчасового чемпіона.

«Оновився рейтинг WBC. Гвоздик уже 2-й. А сьогодні вже є чудова новина. Він битиметься за титул тимчасового чемпіона WBC з Давидом Бенавідесом. Це буде поєдинок на PPV. Дуже крутий бій. Весь світ буде дивитися його. З тим Бенавідесом, який іде без поразок, має 28 перемог. І якщо Олександр перемагає, він автоматично стає претендентом на всі чемпіонські пояси.

Гвоздик страшенно радий. Серйозно готується. Дай бог, щоб усе це сталося. І якщо все буде добре, то переможець бою Бетербієв — Бівол стане суперником Олександра», — наводить слова Ковальчук vRINGe.

Президент WBC Маурісіо Сулейман підтвердив проведення бою між колишнім чемпіоном Олександром Гвоздиком і Давидом Бенавідесом.

«Дуже гордий повідомити про сенсаційний бій, який WBC санкціонувала за титул тимчасового чемпіона в напівважкій вазі між Бенавідесом і Гвоздиком. Бажаю удачі обом чемпіонам», — написав Сулейман.

Повноцінним титулом у дивізіоні володіє росіянин Артур Бетербієв. Найімовірніше, влітку поточного року він проведе поєдинок зі співвітчизником Дмитром Біволом.