Колишній чемпіон світу у важкій вазі Денис Лебедєв знову прогнувся перед кремлівським диктатором володимиром путіним. Ексбоксер, який відомий своїми виходами на ринг у формі солдата десантних військ, до яких він ніколи не мав стосунку, назвала главу рф «спортсменом номер один».

Про це Лебедєв заявив в інтерв’ю пропагандистському інформаційному агентству РІА «Новости». Поплічник режиму президента російської терористичної держави додав, що від путіна залежить майбутнє рф, а сам диктатор нібито єдиний політик у світі, який спілкується із представниками спорту.

«Наш президент сам спортсмен. Взагалі, спортсмен номер один – це, звичайно ж, володимир володимирович. Подивіться, як він спілкується з атлетами. Це дуже приємно. В якій ще країні світу є подібне? Ніде і ніколи такого не було! А це ж найчастіше молодь, майбутнє нашої держави, те, що дає надію, що в росії все буде гаразд», – сказала Лебедєв.

Денис Лебедєв був чемпіоном світу WBA.

Читачі порталу Sports.ru їдко відреагували на ці слова колишнього чемпіона світу. Вони припустили, що боксерська кар’єра негативно вплинула розумові здібності Лебедєва.

«Так сказати, встромив язика з розбігу!», «Ряженому десантнику норм, звичайно, по голові прилетіло», «Іспанський сором…», «Ще історик номер один, старший по кіно, музикант і головний кухар, хоча тут питання якісь раніше були», «Ряжений десантник виривається вперед у змаганні найефектніших поцілунків у дупу», – пишуть у коментарях.