У фіналі Кубка англійської ліги Челсі зазнав поразки від Ліверпуля (0:1). Після закінчення матчу гравцям довелося стикнутися з неприємностями. Причина полягала в тому, що на момент нагородження їм довелося пройти через групу вболівальників Ліверпуля.

Мудрик пройшов повз коридор ганьби

У відео, опублікованому в соціальних мережах, під час церемонії нагородження виникла ситуація, яка отримала назву «коридору ганьби», і вона особливо важко вплинула на двох найдорожчих придбань клубу в січні 2023 року – Михайла Мудрика та Енцо Фернандеса.

Мудрик, вклавши голову, проігнорував насмішки фанатів, тоді як Енцо Фернандес був готовий дати відповідь, але його партнер по команді відвів його від можливої конфронтації.

Як пройшлов матч

Слід відзначити, що Мудрик вийшов на поле лише на 89-й хвилині і практично не відрізнився від маси, крім моменту з голом Ліверпуля. За дві хвилини до закінчення другого екстратайму саме через українця Вірджил ван Дейк забив головою після кутового удару.

Згідно з авторитетним статистичним порталом Whoscored, Мудрик отримав оцінку 6,1 за гру, що ставить його в другому від знизу місця в команді Челсі, трохи вище за Трево Чалобі, якому виставили 5,9.