Президент української Федерації біатлону Іван Крулько оцінив перспективи 24-річної спортсменки Христини Дмитренко, яка цього сезону забезпечила собі стабільне місце у національній збірній.

— Я вважаю, що Христина Дмитренко – дуже талановита та працьовита молода спортсменка. І минулого сезону, коли вирішувалось питання участі нашої команди на заокеанських етапах Кубка IBU, я особисто наполягав на тому, що ми маємо відправити команду.

Саме тоді Христина здобула свій перший подіум на дорослому рівні на етапі Кубка IBU. Цей успішний виступ додав їй сил, мотивації, та показав їй самій, що вона може виступати на високому рівні. А від психології та бажання в біатлоні залежить дуже багато. І відчувши таку мотивацію, Христина в цьому сезоні показала себе на високому рівні.

Чи може вона стати лідером команди? Може, але я б поки не забігав наперед. Христина Дмитренко робить кроки вперед, але їй є ще куди рости: потрібно працювати над своїми фізичними можливостями, а також психологією під час стрільби.

Я вважаю, що в Христини прекрасне біатлонне майбутнє, якщо вона не збавлятиме обертів, а ми, як федерація біатлону, підтримували її 1 будемо підтримувати, як, втім, і усіх інших наших біатлоністів.

Наразі ж я хочу привітати Христину з тим, що вона і на чемпіонаті Європи виборола медаль, і на чемпіонаті світу проявила лідерські якості, – зазначив Крулько.

У поточному заліку Кубка світу-2023/24 Дмитренко займає 55-у позицію.

Нагадаємо, що сьогодні короткими індивідуальними гонками стартує заключний етап Кубка IBU сезону-2023/24.