Біатлоніст збірної України Дмитро Підручний поділився враженнями від виступу в останній спринтерській гонці сезону Кубка світу-2023/24 у канадському Кенморі.

— Щодо сьогоднішньої роботи на трасі, то ми бачили досить потужного Підручного. За особистими враженнями, якою у фізичному плані була гонка?

— Ну, Підручний не такий ще потужний був, бо не відчувається сила в руках через перелом, про це я вже неодноразово говорив. Та я старався це компенсувати іншими методами на трасі. Сьогодні біглося добре.

Я старався рівномірно розподілити сили, тому що тут все ж таки висота дуже серйозна, і вона може зіграти злий жарт з кожним спортсменом, якщо ти переоціниш свої можливості на початку гонки. Тому я старався рівномірно розподілити сили по трасі. І, звичайно, що останнє коло вже працюєш на максимумі, старався повністю викластися.

— Розкажіть про кенморське стрільбище, підхід до нього та прокоментуйте, будь ласка, вашу стрільбу у сьогоднішньому спринті.

— Підхід до стрільбища тут саме на спринті дуже важкий, бо десь за кілометр до стадіону є спуск у самий низ, а потім затяжний підйом, місцями не крутий, та до самого стрільбища ти їдеш у підйом, потім невеличка рівнинка і маленький спуск. Тож підхід важкий і досить важко на стрільбі.

Плюс висота, дихання на стрільбі важке, тож я радий, що вдалося добре сконцентруватися і на лежці, і на стійці. На пристрілці сьогодні був незначний вітер, який змінювався по ходу гонки, тому на першій стрільбі прийшлося робити поправку.

— Відчувається вже, що сезон добігає кінця, і останнє коло для вас вийшло непростим, чи є ще сили на персьют?

— Так, останнє коло було непросте. Що ж стосується сил, так важко сказати, це ж кінець сезону, треба просто дотерпіти. Постараюся завтра все зробити по максимуму, що можливо, щоб показати хороший результат, — зазначив Підручний.

Нагадаємо, що сьогодні в Кенморі відбудуться гонки переслідування серед жінок (19:10 за киїським часом) та чоловіків (23:10).

Повний розклад змагань в Кенморі доступний за цим посиланням.