Біатлоніст збірної Норвегії Йоханнес Бьо достроково переміг у загальному заліку Кубка світу сезону-2023/24.

Бьо-молодший виграв персьют на етапі у канадському Кенморі та став недосяжним у заліку КС.

Для Бьо цей Великий кришталевий глобус став п’ятим у кар’єрі. За кількістю перемог у загальному заліку Кубка світу він піднявся на чисте третє місце в історії, поступаючись тільки своєму співвітчизниук Уле Ейнару Бьорндалену (6) та французу Мартену Фуркаду (7).

Перемога в гонці переслідування у Кенморі стала для Йоханнеса 84-ою на етапах Кубка світу. За цим показником норвежець випередив Фуркада (83 перемоги) та вийшов на чисте друге місце в історії змагань. Більше гонок на рівні КС у своїй кар’єрі виграв тільки Бьорндален (95).

Програму останнього, дев’ятого етапу КС з біатлону завершать гонки з масовим стартом, які відбудуться сьогодні, 17 березня.