Головний тренер збірної Боснії і Герцеговини Саво Милошевич продовжує максимально нагрівати становище напередодні зустрічі з командою України у півфіналі плей-оф Євро-2024.

«Неважливо, скільки коштують українські гравці і де вони грають. Їхня ринкова вартість лише означає, що вони мають гарну індивідуальну якість. Все. Таку команду можна перемогти, якщо добре грати як команда, — заявив сербський спеціаліст в інтерв’ю TV N1 Sarajevo. — Я дещо читав з того, що було опубліковано в українських ЗМІ. Мені здається,вони нас трохи недооцінюють. Я радий цьому. Я не люблю відповідати в ЗМІ. Ми дамо чітку відповідь на полі».

Що мав на увазі Саво? Скромно припустимо, що десть такий матеріал. Але де ж тут недооцінка боснійців? Хитрун цей Милошевич. Схоже, свідомо накручує своїх. Чи допоможе?

Нагадаємо, 21 березня збірна України в Зениці в межах півфіналу плей-оф відбору Євро-2024 зіграє проти Боснії і Герцеговини, а 26 березня у Вроцлаві проведе матч (фінал плей-оф/контрольний) або з Ізраїлем, або з Ісландією.