Біатлоністка збірної Італії Ліза Вітоцці перемогла в загальному заліку Кубка світу сезону-2023/24. Для 29-річної спортсменки цей «Великий кришталевий глобус» став першим у кар’єрі.

Нагадаємо, у суботу, 16 березня, Вітоцці виграла гонку переслідування на завершальному етапі Кубка світу в Кенморі (Канада) і вийшла в лідери загального заліку серед жінок, змістивши норвежку Інгрід Ландмарк Тандреволл із першого місця. Незважаючи на 21-ше місце в сьогоднішньому мас-старті, італійка зуміла зберегти лідерство, а Тандреволл через восьме місце в гонці втратила і другу позицію: у підсумковій генеральній класифікації другою стала француженка Лу Жанмонно, яка поступилася Лізі Вітоцці 23 очками, а Тандреволл залишилася третьою, програвши італійці 47 очок.

Нагадаємо, що сьогодні о 23:20 розпочнеться чоловічий мас-старт, який завершить поточний сезон Кубка світу.