Сезон Кубка світу з біатлону-2023/24 завершено. У неділю, 17 березня, відбулися заключні гонки етапу у Кенморі — жіночий та чоловічий мас-старти.

Останніми переможцями гонок Кубка світу з біатлону стали француженка Лу Жанмонно та норвежець Йоханнес Бьо. Норвезький біатлоніст водночас ще й став володарем Малого кришталевого глобуса у заліку масстартів завдяки виграній гонці у Кенморі.

Загалом у сезоні Кубка світу з біатлону були розіграні 58 комплектів нагород. Здобути медалі вдалося представникам восьми країн, однак не Україні.

Для України сезон-2023/24 Кубка світу з біатлону став другим в історії, який вона завершила без медалей. Причому другим поспіль: у сезоні-2022/23 українські біатлоністи також не здобули жодної нагороди. А до того — закінчували сезон Кубка світу бодай з однією медаллю.

• 2024: 0+0+0.

Усьоме поспіль переможцем медального заліку Кубка світу з біатлону стала збірна Норвегії. Сезон 2023/24 вони завершили з 71 нагородою (на 10 медалей більше, аніж у 2022/23), 28 з яких — золоті. До ТОП-3 увійшли також Франція та Німеччина.

Усі результати України у топ-10 сезону Кубка світу з біатлону:

• 5-те місце: Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко (чоловіча естафета, Хохфільцен), Ірина Петренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко (жіноча естафета, Рупольдинг);
  • 7-ме місце: Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Христина Дмитренко, Ірина Петренко (жіноча естафета, Солт-Лейк Сіті);
  • 8-ме місце: Артем Прима, Антон Дудченко, Ірина Петренко, Христина Дмитренко (змішана естафета, Естерсунд), Олена Городна, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко (жіноча естафета, Оберхоф);
  • 9-те місце: Артем Прима (коротка індивідуальна гонка, Антхольц), Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Денис Насико, Дмитро Підручний (змішана естафета, Антхольц), Артем Прима, Дмитро Підручний, Віталій Мандзин, Антон Дудченко (чоловіча естафета, Солт-Лейк Сіті);
  • 10-те місце: Артем Тищенко, Анастасія Меркушина (одиночний мікст, Естерсунд), Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Ірина Петренко, Христина Дмитренко (жіноча естафета, Хохфільцен), Анастасія Меркушина (гонка переслідування, Ленцерхайде), Христина Дмитренко, Артем Тищенко (одиночний мікст, Антхольц), Дмитро Підручний (спринт, Кенмор).