Директор київської «Оболоні» Олександр Різниченко відреагував на скандальний епізод, що стався після матчу проти житомирського «Полісся». Про це інформує видання SportNews.

По завершенні матчу 21-го туру УПЛ між «Оболонню» та «Поліссям» (1:0) на полі відбулася сутичка між командами. Після матчу Василь Кравець звинуватив одного з працівників «Оболоні» в тому, що він був напідпитку.

Згодом Різниченко заперечив цю інформацію та розповів про своє бачення ситуації.

«Подробиць не можу сказати, бо був на трибунах, а не на полі. Я не знаю, з чого почався конфлікт і яка причина. Коли я спустився, то вже все стихло. Після гри я спілкувався з делегатом матчу і він сказав, що ніяких зауважень немає. Якби була критична ситуація, то арбітри б повідомили делегата, щоб він вніс це у рапорт.

Наскільки я розумію, це емоції з боку гравців «Полісся» – слово за слово, і понеслось. У мене також була бурхлива реакція, коли в першому колі «Оболонь» грала на виїзді з «Поліссям» і в компенсований час нам поставили пенальті. Я побіг до арбітрів з’ясовувати стосунки і мене оштрафував КДК.

П’яна людина з «Оболоні»? Це брехня! Нікого зі сторонніх людей, тим більше у нетверезому стані, у технічній зоні не було. Там були тільки дозволені працівники клубу: тренери, масажисти, лікарі. Навколо стояла охорона. Тому я впевнено говорю, що висловлювання Кравця не відповідають дійсності.

Я розумію, що для них результат негативний і «Полісся» хотіло виграти, адже не може цього зробити вже три матчі поспіль. Гра була напруженою і нервовою, багато карток і, наскільки я розумію, у «Полісся» були якісь претензії до суддівства. На цьому тлі можна все що завгодно говорити, адже емоції б’ють через край», — заявив Різниченко сайту Sport-express.ua.