Організатори Олімпіаді-2024 прагнуть підтримати репутацію Парижа як міста кохання. Спортсменам безкоштовно нададуть 300 000 презервативів.

На Олімпіаді-2024 не заборонятимуть спортсменам інтимну близькість. На минулій Олімпіаді в Токіо діяли обмеження через ковідні правила. Тепер обмеження зняли.

Столиця Франції під час Олімпіади прийме близько 9 000 спортсменів. Олімпійське селище у Парижі за площею еквівалентне 70 футбольним полям. Вартість проекту становить приблизно 1,7 мільярда фунтів стерлінгів. Центром селища стане їдальня з величезним шведським столом завдовжки 350 метрів.

«У нас буде понад 350 метрів шведського столу зі світовою кухнею… і я впевнений, що спортсмени будуть дуже раді, коли тут приготують страви французької кухні. У селищі, звісно, немає шампанського, але вони можуть мати все шампанське, яке забажають, і в Парижі», — сказав директор Олімпійського селища Лоран Мішо.

Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі планують надати спортсменам 300 000 безкоштовних презервативів. Це по два презервативи на день для кожного учасника чи учасниці змагань. Надання презервативів на Олімпійських іграх стало традицією з Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року як спроба підвищити обізнаність щодо ВІЛ та СНІДу.

«Дуже важливо, щоб тут була атмосфера доброзичливості. Працюючи зі спортивною комісією, ми хотіли створити місця, де спортсмени почуватимуться дуже натхненно і комфортно», – наголосив Лоран Мішо, як повідомляє Sky.

Як і на Олімпіаді в Токіо, в номерах будуть ліжка зі спеціального картону. Вони витримують вагу до 250 кілограмів. Тож проблем з інтимом не має бути.

Це свого часу підтвердила українська фехтувальниця Ольга Харлан. Під час Олімпіади в Токіо навіть заборона на інтим не завадило їй добре провести час зі своїм хлопцем, фехтувальником з Італії Луїджі Самеле. На Олімпіаді-2020 він завоював дві срібні медалі (в особистій і командній першості).

«Чи був секс на Олімпіаді? Був. У мене там хлопець був, звичайно. Ми ж повинні були зачекинитися. Ліжка нормально все витримували, не переживайте, все ок.

Не перед змаганнями, після. Не було перед моїми змаганнями, перед його змаганнями теж не було. Тому у мене і немає медалі», — пожартувала Харлан.