Головний тренер збірної України Сергій Ребров провів пресконференцію напередодні матчу з Боснією і Герцеговиною.

– Ви знаєте тренера збірної Боснії і Герцеговини Саво Милошевича. Чи будуть якісь секрети між вами, зважаючи на те, що всі знають вашу прихильність до схем 4–2–3–1 та 4–3–3?

– Я добре знаю Саво із часів, коли з ним грав. Я думаю, він хороша людина. Але я не знаю, який він тренер. Він провів лише декілька матчів на чолі національної збірної, змінив чимало гравців, часом і структуру гри. Я поважаю Саво, але ми приїхали сюди не як друзі. До гри й після я, звичайно, бажаю йому всього найкращого, але в нас наразі різні завдання.

– В українських ЗМІ розповсюдилася інформація, що Саво Мілошевич багато говорив у інтерв’ю на підтримку російських футболістів. Чи потиснете ви йому руку після таких слів?

– Я не чув такого інтерв’ю від Саво. Якщо він так казав, я йому нагадаю, що у нас триває війна, що ситуація така собі. Я цього не чув, кажу ще раз, але якщо почую, скажу йому. Але зараз для нас більш важливо добре підготуватися до поєдинку, ніж зараз розмовляти про такі речі.

– Який нині стан здоров’я у гравців збірної України? Чи з’явилися ще травмовані, окрім Віктора Циганкова, що не потраплять до заявки?

– Ні, за цей тиждень не було якихось пошкоджень. Усі відновлюються, усі готуються до зустрічі. Для мене завжди дуже важке питання, хто не потрапить до заявки. Це важко, адже я бачу тренувальний процес – усі хлопці працюють дуже наполегливо, усе розуміють, тому це буде дуже важке рішення.

– Все ж щодо Віктора Циганкова? Чи є вже розуміння, чи він з’явиться на полі?

– У нас ще є один день для підготовки і ми побачимо, як він себе почуватиме. Звичайно, це дуже важливий гравець для нас, але ми привезли 28 хороших футболістів, в тому числі і тих, хто може зіграти на цій позиції. Ми були готові до цієї проблеми. Тим не менш, очікуємо, що дуже скоро Циганков повернеться на поле.

Нагадаємо, півфінальний матч плей-оф кваліфікації Євро-2024 Боснія і Герцеговина – Україна відбудеться завтра, 21 березня, в місті Зениця й розпочнеться о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).